Gładź szpachlowa Acryl Putz finisz ŚNIEŻKA 8 kg

Gładź szpachlowa Acryl Putz finisz ŚNIEŻKA 8 kg

ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ gotowa gładź szpachlowa polecana do ostatecznego, wykończeniowego wygładzania powierzchni ścian i sufitów metodą ręczną i maszynową. W czasie stosowania zachowuje stałą konsystencję, dzięki czemu może być używana przez długi okres czasu. Niezużyta, szczelnie zamknięta zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Po wyschnięciu wyjątkowo łatwo się szlifuje zachowując bardzo dobre parametry wytrzymałościowe. Pozostawia śnieżnobiałe i idealnie gładkie do malowania powierzchnie
Idealna do nakładania ręcznego i maszynowego
Doskonały efekt końcowy – idealnie gładkie ściany!
Zastosowanie
ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ może być stosowana wewnątrz pomiesz-czeń na podłożach betonowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, gipsowo-kartonowych.
Polimerowa formuła
ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ zawiera w swoim składzie specjalną żywicę polimerową, która w znacznym stopniu poprawia jego parametry wytrzymałościowe i decyduje o doskonałej przyczepności gładzi szpachlowej do podłoża.
Wypełniacze o strukturze płytkowej
Odpowiednio skonfigurowane komponenty w połączeniu ze specjalnymi wypełniaczami o strukturze płytkowej sprawiają, że obróbka końcowa powierzchni wykonanych ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ jest wyjątkowo łatwa – gładź doskonale się szlifuje.

19,99 zł/szt. brutto
16,25 zł/szt. netto

Pozostałe promocje - wyroby ogólnobudowlane

Created by: LemonMind.com