Papa termozgrzewalna wierzchniego krycia

Papa termozgrzewalna wierzchniego krycia "Jarbit combo" PYE PV250 S52

"Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARBIT COMBO PYE PV250 S52 jest otrzymywana poprzez nasycenie i powleczenie z obu stron osnowy z włókniny poliestrowej masą asfaltową z dodatkiem wypełniaczy mineralnych. Wierzchnia strona papy jest posypana gruboziarnistą posypką papową, spodnia strona wstęgi papy jest zabezpieczona łatwo topliwą folią z tworzywa sztucznego.
Dzięki wysokiej elastyczności zastosowanej osnowy z włókniny poliestrowej papa charakteryzuje się ponad 40% wydłużalnością przy zerwaniu oraz wysoką odpornością na rozerwanie i na uszkodzenia wynikające z ruchów konstrukcyjnych podłoża.

Papa zgrzewalna wierzchniego krycia JARBIT COMBO jest przeznaczona do wykonywania wszelkiego rodzaju izolacji wodochronnych, a w szczególności jako wierzchnia warstwa w wielowarstwowych pokryciach dachowych oraz przy renowacji starych dachów.
Papę JARBIT COMBO nie należy stosować do wykonywania pokryć dachowych na podłożach niestabilnych wymiarowo. NIe należy także stosować do wykonywania izolacji obróbek dachowych."

11,50 zł/m2
9,35 zł/m2

Pozostałe promocje - wyroby ogólnobudowlane

Created by: LemonMind.com