Gdynia

Gdynia

Wynajem powierzchni biurowych

3 kondygnacyjny obiekt znajdujący się w biurowej części miasta, przy ulicy Łużyckiej 3B.W bliskiej odległości od Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego, Kolejki SKM, jak również przystanku PKM Gdynia Stadion. Doskonała lokalizacja. Łatwy dojazd zarówno do centrum Gdyni, Sopotu jak i do Obwodnicy Trójmiejskiej.

Teren nieruchomości dozorowany 24H/dobę oraz objęty systemem monitoringu. Do dyspozycji najemców duży, wygodny parking. Dostępne biura na parterze, pierwszej kondygnacji oraz magazynowe w części piwnicznej. Powierzchnie od 17-135 m2.

Biura posiadają rozciągniętą instalację telefoniczną oraz okablowanie komputerowe. Oświetlenie rastrowe, na podłogach panele. Okna PCV. Pomieszczenie socjalne i toalety w części wspólnej biurowca. Możliwość dostępu do biur 24h/dobę. Wejście do obiektu po wprowadzeniu kodu bądź za pomocą karty. Ogrzewanie z elektrociepłowni miejskiej. Wjazd na teren nieruchomości przez szlaban, przy użyciu pilota.

Czynsz 50,39 zł/m2 netto
Opłaty eksploatacyjne 17,92 zł/m2 netto (w cenie media /woda,prąd,ogrzewanie/, sprzątanie części wspólnych, dozór nieruchomości, parking)

Kaucja jednomiesięczna.

Pobierz plan lokalu

Klikniknij na miniaturkę piętra którego plan chcesz pobrać

Gdynia Parter

Gdynia 1 Piętro

Gdynia 2 Piętro

Gdynia Piwnica

Created by: LemonMind.com